Reference

Čínská medicína mi pomáhá mi při mých potížích s páteří a hlavně po zánětu středního ucha spojeného s labyrintidou. Když odcházím od paní Ajglové, mám pocit, že se vznáším. Doporučuji všem, kdo chtějí zkusit něco jiného než hned nasazovat léky. Je jasné, že ne vše se dá vyléčit alternativně, ale ne vše se musí léčit chemií.
Jana, 54 let

Na základě terapie u Johany jsem si uvědomila, že čínská medicína je léty vybroušený léčebný systém, který je při správném používání velmi účinný, a Johana je jednou z těch, kteří s tímto umí spolehlivě zacházet.
Určit diagnózu podle pravidel tradiční čínské medicíny a nasadit adekvátní léčbu.
K tomu všemu připočítejte příjemně strávený čas s veselou a energií nabitou mladou ženou, která Vás namotivuje k tomu, abyste o sebe správně pečovali a tím podpořili léčbu i svým vlastním přístupem.
Za mě rozhodně doporučuji, jsem s výsledky i průběhem terapie spokojená.
Lenka, 31 let

Dobrý den paní Ajglová,
jsem opravdu velmi šťastná, že Vás mám. Pod Vaším vedením a péči se mi spousta věcí výrazně zlepšila. Musím začít školou. Bez Vás bych byla bez energie, klidu a sebevědomí. Určitě velice pozitivně vnímám popíjení čaje dle Vašeho rozpisu. Jehličky úžasné!!!!!Mám porovnání s jinými terapeuty, nesrovnatelné. Díky Vám mám chutˇ do života. Ráda bych Vám poděkovala. Ve Vás se sloučila spousta pozitivních věcí. Charakter, Čistota, Vědění a chtít něco dokázat.
Ivana, 40 let

Na akupunkturu chodím pravidelně již téměř rok. Akupunktura v kombinaci s bylinami mi zlepšuje různé dlouhodobé i akutní zdravotní neduhy jako třeba potíže se zažíváním, menstruační bolesti nebo problémy se spánkem. Přístup paní Johanky je velmi laskavý a otevřený, umí naslouchat. Její ošetření je vždy velice příjemné.
Petra, 39 let

Problémy – velmi nepravidelná a slabá menstruace od adolescentního věku, dětská gynekoložka mi dala antikoncepci, ve 23 letech jsem ji vysadila a menstruace byla stále nepravidelná a slabá, gynekoložka mi dávala hormonální tablety, ale moc dobře to nefungovalo. Stalo se mi i to, že jsem 10 dní po proběhlé menstruaci začala znovu krvácet a přes týden to vůbec neustupovalo. Zanemizovala jsem a nakonec mi gynekoložka musela dát zase hormonální tablet aby se to krvácení vůbec zastavilo. Pak už jsem ty hormonální léky přestala brát a šla jsem k paní Ajglové. Poslední rok, co docházím na akupunkturu a piji byliny, menstruace přichází pravidelně a je středně silná, žádné léky neužívám.
„M.“, 26 let

Moc chválím práci paní Ajglové, už delší dobu spolu řešíme jak akupunkturou a bylinkami dosáhneme mého vytouženého miminka. I když náš čeká ještě dlouhá cesta, její přístup je odborný a vždycky milý a vstřícný. Je očividné, že ji práce baví a snaží se toto přenést i na své klienty. Nejvíce mne přesvědčila, že akupunktura opravdu funguje, když mi pomohla u nachlazení, které se mi hned na druhý den zlepšilo a dutiny se mi hezky vyčistily.
Z mé zkušenosti mohu návštěvu a pomoc od paní Ajglové jen a jen doporučit.
Eva, 33 let

Na základě doporučení jsem navštívil paní Ajglovou, která se zabývá tradiční čínskou medicínou, a to s problémy týkajícími se těžkých poúrazových stavů pohybového aparátu, dále zažívacích problémů a následně celkového zklidnění těla i mysli. Po diagnostice a nastavení léčby jsem docházel na akupunkturu a užíval bylinné čaje. Přes dlouhotrvající problémy se mi ulevilo a nyní docházím pouze na občasné konzultace. Hledal jsem dlouho pomoc, a tuto jsem našel u paní Ajglové.
Martin, 43 let

Děkuji Johance Ajglové za pomoc při zvládnutí mých zdravotních problémů. Pomohla mi při „ženských“ potížích, psychických problémech i v akutních stavech. Velmi si ji oblíbila také má šestiletá dcerka, u které jsme řešily opakované respirační potíže. Moc děkuji a doporučuji všem, kterým nestačí pouze pohled západní medicíny a chtějí své tělo vidět v širších souvislostech…S díky,
Martina, 36 let

Přišla jsem k paní Ajglové kvůli šumění v uších a zjistilo se, že moje imunita je pod bodem mrazu. Špatné trávení, brnění ruky, bolest hlavy a spousta dalších neduhů. Ted se ale mnohé změnilo. Trávení je výborné, spaní se upravilo a pokud nemám v rodině nějaký problém, tak spím 6 hodin v kuse a nebudím se. Ruce už jsou také v relativním pořádku, někdy zlobí, ale už je to mnohem lepší a hlavně mě to v noci dá klidně spát.
Bolest hlavy přešla a když se objeví jednou za měsíc, tak je to super.
Jenom to šumění v uších mě stále trápí. Ale několikrát už se stalo, jakoby to chtělo odejít, jenomže za chvíli to zase začne znova. Snad se nám to také podaří posunout.
Jednou za měsíc jdu na jehličky a každý den piji čas ze speciálních bylinek co mi připravuje Johanka na míru. Jsem spokojená, vyrovnaná a hlavně jsem ráda, že se s tím dá něco dělat.
Marie, 59 let

Jak to všechno začalo? Únava, málo energie, ba i nechuť dělat běžné činnosti, jako by tělu – nebo i duši – něco chybělo. Moje vnímavá dcera jednala a postavila mě před hotovou věc: „Jsi objednaná na čínskou medicínu ve Zlíně, jdeme tam spolu.“ Alternativní léčba mě hodně zajímá, ale mě samotnou tohle nenapadlo. Bylinné čaje si ráda vařím, někdy i ty vlastnoručně nasbírané. A je tu první návštěva. Příjemné prostředí, usměvaví lidé, rozhovor s paní Johanou. Bezprostřednost, laskavost, důvěra, jak hojivé. Duše i tělo pookřívá, jako by už teď začal léčebný proces, tak to jsem opravdu nečekala. Ještě doporučení: Strava podle pěti elementů a fytoterapie – čínské byliny, namíchané přímo pro mě. Je jich 18 a jejich síla je snad už v jejich názvech. S láskou, jako obřad jsem si je doma vařila a poctivě užívala. A stalo se, ta energie tu znovu je, ve mně, i chuť do života, zvýšená aktivita, radost a spokojenost. Vím, že díky těm bylinkám se se jakoby znovu probudila a očividně i omladila. Velký dík, paní Johano za vše, pokaždé se na Vás těším.
Miluše, 66 let

Na akupunkturu jsem se dostal vlastně náhodou, protože původně jsem šel na masáž, kterou mi doporučila a objednala má žena.
I když v první chvíli panovala u mne lehká obava z neznámého, zvědavost a hlavně můj špatný zdravotní stav nakonec převážili.
Ale hned po první terapii jsem cítil takovou úlevu a fyzickou změnu k lepšímu, že jsem ihned souhlasil s pokračováním a s každou další návštěvou jsem lépe zvládal začátek procedury. Dnes se už nemohu dočkat dalšího termínu a těším se na ten pocit, kdy člověk odchází „oživený a srovnaný“.
Akupunktura mi dokázala pomoci v oblasti trávicí soustavy, kterou jsem měl zcela zablokovanou a nedařilo se mi ji dát do pořádku. Tradiční byliny už nezabíraly a k doktorům jsem nechtěl, protože by to zřejmě skončilo u polykání prášků a takové řešení mi nevyhovuje. Po zkoušení jiných alternativních postupů mohu jednoznačně říct, že nejlepší výsledky měla pro mne tato metoda. Účinky byly znát od prvního okamžiku a po každé další návštěvě se můj stav dále výrazně zlepšoval. Dnes mohu jíst zase normálně a vrací se mi energie, což bylo v předchozích letech horší a horší. Léčbu účinně podpořily čínské čaje, které jsou opravdu velmi „výživné“ a zdají se být silnější, než naše klasické byliny.
Mým dalším zdravotním problémem byli často zablokovaná záda a to z důvodu pracovního stresu. Nikdy bych si nemyslel, že taková věc, jako je akupunktura, dokáže člověka tak rychle a účinně vrátit do života. Žádné léky od bolesti nebo injekce, ale inteligentní způsob využití znalostí fungování těla a tisíciletím prověřené účinky akupunktury dokážou během několika minut přinést obrovskou úlevu.
K celkové fyzické i duševní úlevě také napomáhá příjemné prostředí nové ordinace, léčivá hudba během terapie a klid, který může klient také využít pro zklidnění vlastních myšlenek a provedení osobní „duševní hygieny“, která je určitě nedílnou součástí ozdravného procesu a předpokladem k dlouhodobému pozitivnímu výsledku léčby.
Co však pokládám za nejdůležitější, je schopnost samotného terapeuta, který dokáže kvalifikovaně vyšetřit nemocného člověka, dokáže se nacítit na problémy klienta a stanovit správný postup léčby. A paní Ajglová takový dar a schopnosti dle mého názoru ( a dosažených výsledků) má. Už na začátku mě přesvědčila způsobem, jakým individuálně vyhodnocovala příčiny mých problémů. Byla znát odbornost a zkušenost v praxi. S velkou citlivostí a využitím své mimořádné intuice dokáže proměnit každou léčebnou proceduru v účinný a příjemný proces.
Dnes se akupunktura pro mne stala účinnou variantou pro účinné zlepšování mých zdravotních problémů a jako prevence do budoucna.
Doporučuji všem, kteří hledají a raději využívají alternativní způsoby zlepšování svého zdraví a snaží se vyhnout metodám klasické medicíny.
Viktor, 42 let

Paní Ajglovou jsem vyhledala pro veliké bolesti zad, jen málo ovlivnitelné klasickou léčbou.Po dvou  léčebných zákrocích akupunkturou se mi velmi ulevilo, po dalších dvou se cítím úplně v pořádku. Jsem paní Ajglové nesmírně vděčná za rychlou pomoc a milé přijetí.
Jarka, 56 let

Velmi příjemné prostředí, profesionální přístup, relaxace těla i duše, to vše lze najít u p. Ajglové. Chodil jsem pravidelně tři roky a za tuto dobu mi hodně pomohla. Měl jsem vážné žaludeční i střevní potíže, neurózu a k tomu slabou imunitu. Spojením akupunktury, pití bylinných čajů a přístupem paní Ajglové se vše zklidnilo. V současné době navštěvuji terapii jednou za dva až tři měsíce. Všem vřele doporučuji.
K., 47 let

Relax, pohoda, vstřícné jednání a laskavost při každém setkání, doporučuji všem uspěchaným lidem.
“Johanka nás popichuje,
všechny nás to baví,
v klidu ležet na břiše,
upevňovat zdraví”
Iva 53 let